اتاق خواب یا دفتر کار خود را با این لامپ هوشمند و شگفت آور که 25٪ تخفیف دارد روشن کنید

0
lamp

دودوکول

من توسط چراغ های هوشمند خراب شده ام. من عاشق این هستم که به ارتشم بگویم چراغ های فیلیپس رنگ چه زمان روشن و خاموش شود و چه میزان روشن شود. اما این چراغ کف گردن کاملاً هوشمندانه است و به اندازه کافی مناسب برای سرقت قلب من است. برای مبتدیان ، این قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد – می توانید آن را به اندازه کافی کوچک کنید تا به عنوان یک چراغ میز کار کند ، یا برای کار به عنوان چراغ طبقه آن را به ارتفاع 62 اینچ گسترش دهید. و این فقط برای مبتدیان است. همین الان این چراغ طبقه 2 در 1 30 دلار است ، نسبت به قیمت عادی آن 40 دلار. برای دریافت این قیمت ، باید کوپن را در صفحه محصول اعمال کنید و همچنین کد تبلیغاتی TECHB005 را هنگام پرداخت اضافه کنید.

علاوه بر شگرد جادویی کار به عنوان چراغ میز یا چراغ کف ، از طریق طیف وسیعی از دمای رنگ از 5000 درجه خنک تا 3500 درجه گرم قابل تنظیم است. کنترل حساسیت لمسی لامپ به شما امکان می دهد تا نور را به راحتی روشن یا کم نور کنید ، و با یک ضربه دوبار یک تایمر خواب شروع می شود بنابراین پس از انتخاب 10 یا 40 دقیقه شما خود را خاموش می کند.

لامپ 15 وات بیش از 50،000 ساعت درجه بندی شده و در درخشان ترین حالت 2000 لومن تولید می کند. چه چیزی از دست رفته است؟ راستش الکسا اما با پرداخت 30 دلار ، تصور نمی کنم که انتظار کنترل صدا را داشته باشم – و در صورت نیاز همیشه می توانید آن را به یک پلاگین هوشمند متصل کنید.


تیم معاملات CNET وب را برای معاملات عالی محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. خریدهای جذاب بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و صفحه کوپن های CNET برای آخرین کدهای تبلیغاتی از بهترین خرید ، Walmart ، آمازون و موارد بیشتر . درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول ما پیدا کنید.

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید