اعتبار مالیات کودک چیست و چگونه می تواند به خانواده من کمک کند؟ چه چیزی باید برای فصل مالیات 2020 بدانید

0
Family span >

در سال 2021 پول بیشتری می تواند در راه کسانی باشد که به آن نیاز دارند.
توماس بارویک / گتی ایماژ

رئیس جمهور منتخب جو بایدن رسماً از 1.9 تریلیون دلار طرح محرک گسترده پنجشنبه. همراه با بررسی محرک سوم ، هفته های بیشتر مزایای بیکاری ، و بودجه برای گسترش عرضه واکسن COVID-19 ، وی همچنین اعتبار اعتباری مالیات کودک را نیز شامل شد ، که به خانواده ها امکان می دهد پول بیشتری از مالیات خود دریافت کنند. پیشنهاد بایدن قانون نیست.

در یک سطح اساسی ، مزایای اعتبار مالیات کودک (CTC) دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: اعتبار مالیاتی که والدین می توانند ادعا کنند کمک به کاهش قبض مالیات خود را. برای بسیاری از افراد ، ممکن است به عنوان بخشی از بازپرداخت سال مالیات 2020 ، یک منبع تسکین مورد نیاز را فراهم کند.

در اینجا هر آنچه در مورد CTC باید بدانید ، از جمله شرایط واجد شرایط بودن برای شما و فرزندانتان ، ارزش آن و برنامه های آینده کنگره برای افزایش آن وجود دارد.

اعتبار مالیات کودک چیست؟

CTC اعتباری 2000 دلاری است که والدین می توانند از مالیات برای هر کودک زیر 17 سال (همان محدوده سنی برای وابستگان کودک وقتی صحبت از بررسی محرک .) و اگر این اعتبار بیش از میزان مالیاتی باشد که یک خانواده واقعاً بدهکار است ، والدین همچنان می توانند تا 1400 دلار مانده را به عنوان بازپرداخت دریافت کنند. این از نظر فنی به عنوان “اعتبار مالیات اضافی کودک” یا CTC قابل استرداد شناخته می شود. به عنوان مثال ، یک زن و شوهر متاهل با فرزندان 5 ، 10 و 12 ساله می توانند در کل 6000 دلار اعتبار مالیات برای کودک دریافت کنند – مگر اینکه به آنها استرداد شود ، در این صورت آنها 4200 دلار دریافت می کنند.

خانواده هایی که بچه های بزرگتری دارند نیز واجد شرایط هستند: شما می توانید برای هر کودک 17 تا 18 ساله یا دانشجویان تمام مدت دانشگاه بین 19 تا 24 سال 500 دلار درخواست کنید.

توجه داشته باشید اگرچه شرایط واجد شرایط بودن نسبتاً گسترده است ، اما خانواده های با درآمد بالاتر ممکن است اعتبار کمتری دریافت کنند. اما زوج های متاهلی که با درآمد ناخالص تعدیل شده زیر 400000 دلار به طور مشترک ثبت نام می کنند ، و همچنین افرادی با AGI زیر 200،000 دلار.

CTC چه ارتباطی با لایحه محرک دارد؟ h2>

در ” طرح نجات آمریکایی (PDF) ،” خانواده هایی با کودکان زیر سن از 17 سال به پایین اعتباری 3000 دلار دریافت می کنند در حالی که کسانی که کودکان زیر 6 سال ندارند 3600 دلار اعتبار دارند. طرح وی همچنین خواستار آن است که کل مبلغ به جای 1400 دلار فعلی برای بازپرداخت در دسترس باشد.

این طرح همچنین از خانواده ها می خواهد برای مراقبت از کودک اعتباری دریافت کنند. خانواده ای با یک فرزند در مجموع می توانند حداکثر 4000 دلار و آنهایی که دارای دو فرزند بیشتر هستند می توانند 8000 دلار دریافت کنند. این اعتبار مالیاتی قابل استرداد و در اختیار خانواده هایی است که سالانه کمتر از 125000 دلار درآمد دارند. خانواده ای با درآمد 125000 تا 400000 دلار اعتبار جزئی دریافت می كنند ، گرچه مشخصات آن هنوز مشخص نشده است.

“طرح بایدن چشمگیرترین و جاه طلبانه ترین برنامه فقر کودک در ایالات متحده است” ، اقتصاددان توئیتی شده جیسون فرمن ، مشاور سابق دولت باراک اوباما. “این فقط در کوتاه مدت کمک نمی کند بلکه از مزایای تحرک طولانی مدت نیز برخوردار است.”

افزایش مبلغ بازپرداخت به فقط 2000 دلار باعث می شود بیش از 3 میلیون نفر از فقر خارج شوند ، با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست .

چه کسی طرفدار افزایش اعتبار مالیاتی کودک است؟ h2>

سیاستمداران هر دو حزب حمایت خود را از گسترش CTC ابراز داشته اند.

“سناتور مایك لی ، یك جمهوری خواه از یوتا ، به روزنامه وال استریت در نوامبر 19 “هر کس کنترل کاخ سفید ، کاخ و سنا – هرکسی که بخواهد CTC را افزایش دهد پشتیبانی من را خواهد داشت.”

چرا این اعتبار مالیاتی اینقدر حمایت می شود؟ به طور کلی ، زیرا وقتی مالیات به خانواده ها بازگردانده می شود ، آنها تمایل دارند آن را خرج کنند. انتظار می رود که هزینه های اقتصادی باعث تقویت فعالیت اقتصادی شود.

مارک مازور ، مدیر بخش گفت: “گرفتن پول به دست افراد کم درآمد یک رویکرد طولانی مدت است که برای تحریک اقتصاد انجام می شود.” مرکز سیاست مالیاتی Urban-Brookings.

جمهوری خواهان برای اولین بار CTC را در سال 1997 به عنوان بخشی از هدف قانون امداد مالیات دهندگان . و این سناتور مارکو روبیو ، یک جمهوری خواه از فلوریدا بود که پیشگام قانون کاهش مالیات و مشاغل سال 2017 که اعتبار را از 1000 دلار به مبلغ فعلی دو برابر کرد. تحت فشار قرار دادن دموکرات ها برای اعتبار مالیاتی که جمهوری خواهان ایجاد کرده اند ، احتمال حمایت دو جانبه برای بهبود اعتبار برای سود خانواده ها را فراهم می کند.

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید