این هفته 9 مطالعه عالی از CNET انجام شده است

0

و ما دیگر نیستیم – 2021 رسماً در دنیای فناوری مصرف کننده آغاز شده است. این هفته ، عملاً ، هر دو پاداش سالانه را که CES و اولین رویداد Unpacked سامسونگ در سال. معرفی محصولات و آرزوهای گجت هیچ کمبودی نداشت.

از سامسونگ ، به عنوان مثال ، ما همه چیز را در مورد صفحات جدید Galaxy S21 و انواع پیوند سایر فناوری های موجود در بازار برای جهان ، از >%20%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%BE%D8%B1%20%D8%B2%D8%B1%D9%82%20%D9%88%20%D8%A8%D8%B1%D9%82%20%20%D9%88%20%DB%8C%DA%A9%20 برنامه تناسب اندام مرتبط به ریموت های شارژ خورشیدی و سرویس آشپزی SmartThings که با یخچال های Family Hub خود جفت می شود. و این فقط باعث خراش سطح می شود – اطلاعات بیشتر در مورد CES اینجا را پیدا خواهید کرد.

اگر همه اینها را به اندازه کافی سیر کرده اید ، با یک سنگ آهک دریایی که می توانید در زیر بخوانید ، احساس آرامش کنید. داستان ما درباره روند TikTok فقط یکی از ویژگیهای عمیق و تفسیرهای برانگیز است که این هفته در CNET ظاهر شد. بنابراین شما بروید. اینها داستانهایی است که شما نمی خواهید از دست آنها بروید:

سامسونگ بخاطر هزینه های کمتری برای اجزای سازنده ، برخی مبادلات جزئی و همه گیر ، اقدام به این کار کرد.

samsung-galaxy-s21-06176

درو ایوانز / CNET

از هواپیماهای بدون سرنشین گرفته تا نمایش های سه بعدی نمایشگاه های موزه ، هانس وستبرگ لیستی از راه های تغییر 5G زندگی شما را از بین می برد.

Verizon CEO Hans Vestberg talks 5G

عکس صفحه توسط سارا تیو / CNET

تفسیر: ویکی پدیا بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. دائرlopالمعارف رایگان ممکن است هیجان انگیز نباشد ، اما محتوای خنثی و داوطلبانه آن فوق العاده ارزشمند است.

20 years of Wikipedia

بنیاد ویکی مدیا

من به دلیل قفل شدن وزن زیادی پیدا کردم. اکنون من برای کمک به فناوری روی آورده ام.

Riding the Wattbike Atom

اندرو هویل / CNET

در حالی که اکثر ما هنوز در خانه مانده ایم ، سامسونگ می خواهد فضا را به تجربه بهتری تبدیل کند. اما کل خانه هوشمند دست نیافتنی است.

Samsung's JetBot 90 Plus smart vacuum cleaner in a living room

سامسونگ

از ولرمن تا ملوان مست ، قلعه های دریایی توجه TikTokers صاحبخانه را به خود جلب می کنند. پسر در مرکز همه چیز می گوید: “این وحشی شد. من واقعاً نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.”

Merchant sailors on a sailing ship, with early record player

گتی

آیا این یک تجمع طرفدار ترامپ است؟ یا تله؟ وابستگی به برنامه های رمزگذاری شده چت به پیام های متناقض و تقسیم گروه های راست گرا بصورت آنلاین دامن می زند.

Trump supporters stormed the US Capitol

گتی ایماژ

بررسی بدون تخریب: مجموعه خود را تنظیم نکنید. نمایش تلویزیونی جدید تخیلی مارول کاملاً شبیه هیچ چیز در MCU نیست ، اما به بهترین شکل.

Wandavision on Disney Plus

مارول / دیزنی پلاس

تفسیر: چگونه می توانم جهانی را تصور کنم که بیش از چند ساعت نتوانیم آینده را ببینیم؟ نمایش مجازی امسال از قبل مانند داستان علمی تخیلی احساس می شد.

tech-west-sign

اسکات استین / CNET


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

حکم CES 2021: نحوه انباشت اولین نمایش کاملا دیجیتالی …4:54

نظر دهید

      پاسخ دهید