به روزرسانی PS5 برای بهترین خرید ، Walmart ، GameStop ، آمازون ، Target و موارد دیگر

0

خرید کنسول PS5 در حال حاضر به طرز تمسخرآمیزی دشوار است ، حداقل بدون اینکه آن را به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری گران قیمت دریافت کنید یا هزینه آن را به مراتب بالاتر از قیمت خرده فروشی بپردازید. از زمان عرضه کنسول در 12 نوامبر ، به طور مداوم در همه جا فروخته می شود. در حال حاضر تنها کنسول هایی که می توانید خریداری کنید در سایت های فروشنده مانند eBay و StockX ، اغلب در چندین برابر ارزش خرده فروشی آنها (برای مثال PS5 به طور معمول با قیمت حدود 1000 دلار در eBay به فروش می رسد). بیشتر این مشکل را می توان به این واقعیت نسبت داد که کاربران عادی مجبور شده اند با رباتها و نمایندگی های فروش رقابت کنند .

ps5-and-controller-cropped-for-door.png

دن آکرمن / CNET

یک خبر خوب: در CES هفته گذشته ، سونی تأیید کرد که بازی های مختلف ، مانند کنا: پل ارواح ، شیطان کوچک درون و خاکستر خورشیدی ، همه در تاریخ پخش برنامه ریزی شده در نیمه اول سال در مسیر هستند. بنابراین اگر از قبل PS5 در دست دارید ، اوقات خوبی در پیش رو دارید. اما برای بقیه ما ، موجودی کالا عملاً وجود ندارد.

توئیتر ممکن است منبع خوبی برای بررسی اخبار مربوط به ذخیره مجدد کالا باشد ، اما اخیراً حتی این سیستم عامل در مورد کاهش زیاد موجودی کالا آرام بوده است. در عوض ، به نظر می رسد خرده فروشان به سیاست کاهش و تکرار مکرر روی می آورند که به سرعت و بدون سر و صدای زیاد آنلاین به فروش می رسند. در هر صورت ، یافتن PS5 مدتی طول می کشد. اما با این وجود مراقب ذخیره مجدد کالا خواهیم بود و وقتی به نظر می رسد ممکن است بتوانید امتیاز PS5 بگیرید این مقاله را به روز می کنیم.

PS5 در دو نسخه موجود است: a مدل 500 دلاری با Blu-ray و یک نسخه فقط 400 دلاری دیجیتالی بدون شکاف دیسک. در این مرحله ، مردم خوشحال می شوند که دست یکی را می گیرند ، اما اگر کتابخانه ای از دیسک های نوری ندارید – برای فیلم های Blu-ray ، بازی ها یا PS4 قدیمی بازی ها – ما به شما توصیه می کنیم با نسخه 400 دلاری بروید .

در GameSpot بیشتر بخوانید : آخرین اخبار PS5 و پوشش کامل

به خاطر داشته باشید که برای اخبار و به روزرسانی ها اینجا را دوباره بررسی کنید در دسترس بودن PS5 جدید. همچنین می توانید تمام خرده فروشان عمده را مرور کنید تا ببینید وضعیت ذخیره مجدد آنها چگونه است: لیست زیر پیوندهایی به صفحات محصول PS5 در هر فروشگاه دارد.

امکانات ذخیره مجدد PS5 h2>

بهترین خرید PS5 با Blu-ray است با 500 دلار و همچنین نسخه دیجیتال 400 دلاری (که با کلیک روی دکمه زیر می توانید آن را پیدا کنید). خرده فروش همچنین تعداد زیادی لوازم جانبی را در صفحه فرود PS5 .

می توانید از طریق دکمه زیر به صفحه آمازون برای نسخه دیجیتال 400 دلار مراجعه کنید ، یا اگر ترجیح می دهید در صف PS5 با Blu-ray به مبلغ 500 دلار .

می توانید موجودی نسخه 400 دلاری دیجیتال را در Walmart با کلیک بر روی دکمه زیر بررسی کنید ، یا می توانید قیمت بالاتری را بدست آورید PS5 با Blu-ray با قیمت 500 دلار .

هدف PS5 با Blu-ray با قیمت 500 دلار علاوه بر PS5 Digital نسخه ، که می توانید با کلیک روی دکمه زیر پیدا کنید.

خوب ، شما تمام خرده فروشی های آنلاین و خمپاره انداز را خسته کرده اید و تصمیم گرفته اید که برای دریافت این توله سگ به زودی 300 دلار مارک بالاتر بپردازید. به عنوان دوستان شما ، باید به شما بگوییم: این کار را نکن . اما اگر نمی خواهید به ما گوش دهید ، ممکن است بخواهید %0A%0A

%20%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4%20%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20PS5%20%20h2>%20


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

بررسی PS5: تجزیه و تحلیل کامل تمام ویژگی های جدید17:44

بخش

اولین بار در سال گذشته منتشر شد. به طور مرتب با آخرین اخبار سهام PS5 به روز می شوید.


Cheapskate CNET وب را برای معاملات عالی محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، را در Facebook Cheapskate دنبال کنید و توییتر . خریدهای جذاب بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و صفحه کوپن های CNET برای آخرین کدهای تبلیغاتی از بهترین خرید ، Walmart ، آمازون و موارد بیشتر . درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول ما پیدا کنید.

نظر دهید

      پاسخ دهید