جو بایدن حساب جدید توئیتر خود را راه اندازی کرد – با PresElectBiden @ ملاقات کنید

0
biden-twitter-new-account

رئیس جمهور منتخب جو بایدن حساب توییتر جدیدی دارد.


توییتر

رئیس جمهور منتخب جو بایدن حساب جدیدی را در توییتر برای علاقه مندان در نگه داشتن تب هایی که رئیس جمهور آینده در ذهن خود دارد. می توانید حساب جدید را در PresElectBiden دنبال کنید.

بیدن بلافاصله مشخص نیست که حساب تأیید شده جدید را ایجاد کرده است ، اگرچه از زمان نوشتن این مقاله کمی بیشتر از 7000 دنبال کننده داشت ، که نشان می دهد مدت زمان طولانی است که زنده نمی ماند.

اولین توییت در 7:15 عصر PT ، معرفی حساب.

بایدن نوشت: “مردم – این حساب وظایف رسمی من به عنوان رئیس جمهور خواهد بود.” “ساعت 12:01 بعد از ظهر در تاریخ 20 ژانویه ، POTUS . تا آن زمان ، از JoeBiden . “

شکل>

مبارزات انتخاباتی بایدن بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

حساب رسمی ریاست جمهوریPOTUS ، که بایدن از 20 ژانویه به ارث می برد ، در حال حاضر 33 میلیون دنبال کننده دارد. اما این احتمال وجود دارد که تغییر کند زیرا بایدن هنگام کنترل رسمی حساب در روز تحلیف به طور خودکار پیروان دولت قبلی را به ارث نمی برد.

ماه گذشته توییتر گفت که حساب به طور خودکار تغییر نخواهد کرد پیروان موجود خود را حفظ کند. در عوض ، توییتر به دنبال کنندگان حساب این امکان را می دهد تا تحت دولت بایدن حساب های خود را دنبال کنند. تصمیم توییتر برای انتقال خودکار فالوورها می تواند تعداد افرادی را که دولت آینده می تواند به صورت آنلاین دسترسی داشته باشد محدود کند. تیم بایدن از انتخاب توییتر راضی نیست.

راب فلاهرتی ، مدیر دیجیتال مبارزات انتخاباتی بایدن ، در ماه دسامبر در توئیتی گفت که توییتر به تیم انتقال بایدن گفت که “از هم اکنون دولت بایدن هنگام انتقال حسابPOTUS وWhiteHouse ، باید از صفر شروع کنید.

شرکت توییتر همچنینWhiteHouse ،VP ،FLOTUS ،PressSec ،Cabinet وLaCasaBlanca را به دولت بایدن در روز تحلیف.

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید