فیس بوک از طریق روز تحلیف رویدادهای جدید نزدیک به کاخ سفید ، کاپیتول ایالات متحده را مسدود می کند

0
facebook-american-flag-logo-1

فیس بوک اقدامات بیشتری را انجام می دهد برای جلوگیری از خشونت قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن.


آنجلا لنگ / CNET

فیس بوک در روز جمعه گفت این مسدود کردن ایجاد رویدادهای جدید در سیستم عامل آن که نزدیک به مکان هایی از جمله کاخ سفید ، ایالات متحده اتفاق می افتد ساختمانهای Capitol و Capitol ایالت از طریق روز تحلیف . این اقدام برای “جلوگیری بیشتر از تلاش افراد برای استفاده از خدمات ما برای تحریک خشونت” طراحی شده است.

این بعد از جمعیت طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هفته گذشته به پایتخت ایالات متحده حمله کردند . گزارش ها می گویند ایالات متحده می تواند اعتراضات مسلحانه بیشتری را در سرتاسر کشور مشاهده کند در آستانه رئیس جمهور منتخب span class = “link” section = “shortcodeLink”> جو بایدن> مراسم تحلیف روز چهارشنبه .

به دنبال شورش در 6 ژانویه ، شرکت های رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک و توییتر پس از استفاده از رسانه های اجتماعی برای طرح ادعاهای دروغین تقلب در انتخابات ، که به گفته بسیاری تحریک کننده خشونت است ، از فشار برای توقف حساب های رئیس جمهور استفاده کردند. توییتر ترامپ را به طور دائم ممنوع کرد ، و فیس بوک وی را برای مدت نامعلومی مسدود کرد .

فیس بوک همچنین گفت که مرکز عملیاتی آن بررسی ثانویه از تمام وقایع فیس بوک مرتبط با مراسم تحلیف را انجام داده و هر آنچه را نقض خط مشی های آن باشد حذف خواهد کرد. همچنین در حال جلوگیری از ایجاد رویدادهای ایالات متحده توسط حساب های غیر مستقر در ایالات متحده و Pages است.

این شرکت همچنین برخی از ویژگی های کاربران مستقر در ایالات متحده را که مرتباً خط مشی های فیس بوک را نقض کرده اند ، از جمله جلوگیری از ایجاد فیلم های زنده یا یک رویداد ، گروه یا صفحه ، محدود می کند.

موبایل

فیس بوک

اعلان روشن

اعلان خاموش است


سیاست

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید