محصولات زیبایی و سلامتی که از CES 2021 می خواهید

0
perso-lifestyle

اورئال

این داستان بخشی از است CES ، جایی که سردبیران ما آخرین اخبار و جدیدترین ابزارهای CES 2021 کاملاً مجازی را به شما ارائه می دهند.

هر ساله ، CES با نگاه به فناوری جدید برای سلامتی و سلامتی ما ، از نگاه ما ، ما را متحیر می کند ، به احساسی که از نظر روحی و جسمی داریم. در حالی که فناوری جدید سلامتی برای نجات جان مردم فشار می آورد و فن آوری تناسب اندام می خواهد ما را در فرم خود حفظ كند ، محصولی كه همیشه می گوید “پس چه وقت می توانم آن را بخرم؟” کسانی در دسته های زیبایی و مراقبت شخصی قرار دارند.

با توجه به این موضوع ، جالب ترین محصولات مراقبت شخصی را از این مجموعه گرد آورده ام و آنهایی را که می خواهم واقعاً انجام دهم امسال مالکیت خود را داشته باشید.

ایو سن لوران Rogue Sur Mesure طراحی شده توسط پرسو h2>

رنگهای رژ لب مختلط در خانه h3>

L’Oréal

ببینید ، من می دانم که یک ابزار 300 دلاری که رژ لب را با هم مخلوط می کند فنجان چای همه افراد نیست ، اما برای کسانی که عاشق آرایش هستند ، این یکی از محصولات زیبایی “آن” خواهد بود. Yves Saint Laurent Rogue Sur Mesure طراحی شده توسط Perso (به طور خلاصه من آن را Perso می نامم) ابزاری به اندازه یک قهوه تهویه است که به طور سفارشی تقریباً هر رنگ رژ لب را که می خواهید مخلوط می کند.

شما می توانید رنگ ها را با لباس ، کیف ، کفش ، ناخن یا تقریباً هر چیز دیگری مطابقت دهید. داخل آن فضای لازم برای سه کارتریج رژ لب وجود دارد که از چهار خانواده رنگی – قرمز ، پرتقال ، فونیسیا و برهنه موجود است. Perso به برنامه ای متصل می شود که در آن می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و دستگاه مقدار دقیق هر رنگ را رسوب می دهد تا سایه نهایی به دست آید. فقط آنها را با قلم مو موجود بچرخانید ، با برس اضافه شده به لب های خود بزنید و کارتان تمام است. کامپکت شیک بالای Perso بلند می شود تا بتوانید رنگ لب دلخواه خود را با خود ببرید.

از بهار امسال می توانید یکی را با قیمت 300 دلار خریداری کنید. یک کارتریج سه تایی 100 دلار برای شما کار می کند.

درباره Perso بیشتر بخوانید .

سشوار Panasonic Nanoe

سشوار نوسانی که باعث افزایش رطوبت می شود h3>

پاناسونیک

سشوار جدید Nanoe پاناسونیک با استفاده از رطوبت هوا از حمام بخار شما استفاده می کند تا “ذرات ریز و غنی از رطوبت را ایجاد کند که به اندازه کافی کوچک هستند تا به ساقه های مو نفوذ کنند”. قرار است این ذرات موهای شما را آبرسانی کنند و از آنها در برابر اثرات مخرب حالت دادن به حرارت محافظت کنند.

اما صبر کنید ، موارد دیگری وجود دارد. Nanoe همچنین دارای یک نازل نوسانی است که به شما کمک می کند تا موهای شما سریعتر خشک شود و تلاش کمتری از شما انجام شود. این چیزی نیست که شما در اکثر سشوارها می بینید ، و باعث می شود هوا به جای اینکه در یک نقطه متمرکز شود ، به دور سر شما حرکت کند – برای کاهش آسیب.

می توانید یکی از آنها را در اواخر ژانویه با قیمت 150 دلار از آمازون خریداری کنید.

درباره سشوار نانو بیشتر بخوانید .

صرفه جویی در مصرف آب L’Oréal

فناوری صرفه جویی در مصرف آب برای سالن ها و خانه h3>

L’Oréal

من هرگز به این فکر نکرده ام که برای شستن موهای من در یک سالن آب چقدر لازم است ، اما لورآل این مقدار را دارد. مارک زیبایی و مراقبت شخصی فرانسه با شرکت نوآوری محیطی سوئیس Gjosa برای توسعه صرفه جویی در مصرف آب ، سیستمی که میزان آب مصرفی برای شستن موی مشتری را تا 80٪ کاهش می دهد.

یک سر دوش استاندارد در یک ایستگاه شستشوی سالن حدود هشت تا 10 لیتر آب در دقیقه استفاده می شود ، در حالی که صرفه جویی در مصرف آب فقط دو بار مصرف می کند. این کار را با میکرونیزه کردن آب انجام می دهد – هر قطره را به قطرات کوچکتر تقسیم می کند که سپس شتاب می گیرند تا سریعتر از سر دوش عبور کنند. کل سیستم می تواند به هر لوله کشی ایستگاه شستشو موجود متصل شود و درست در کنار کاسه شستشوی مو بنشیند.

این قسمت جالب است – Water Saver همچنین با شامپو و درمان های اختیاری مو آب را به آن تزریق می کند تا درست در خارج از شیر آب ، کف روی موهای شما ایجاد می کند. هنگامی که آرایشگر شستشوی موهای شما را به اتمام رساند ، می تواند برای شستشو به حالت فقط آب تبدیل شود.

صرفه جویی در مصرف آب در حال حاضر در سالن های انتخابی در شهرهای نیویورک و پاریس است ، با برنامه ای برای توزیع گسترده در سراسر سال 2021. تا سال 2022 شما می توانید یک نازل دوش آب صرفه جویی کنید تا در خانه استفاده کنید تا بتوانید در مصرف آب نیز صرفه جویی کنید ، اما نمی تواند شامپو یا درمان مو را تزریق کند.

قیمت و در دسترس بودن قرار است برای نسخه در خانه اعلام شود ، اما امسال مراقب صرفه جویی در مصرف آب در سالن مورد علاقه خود باشید.

Philips Sonicare Prestige 9900

مسواکی که (تقریباً) همه کارها را برای شما انجام می دهد h3>

فیلیپس

فقط به این دلیل که از مسواک برقی استفاده می کنید به این معنی نیست که هر بار که مسواک می زنید تمیزکاری کامل انجام می دهید. مسواک جدید Sonicare فیلیپ ، Prestige 9900 ، در واقع به شما اطلاع می دهد که آیا به این مارک برخورد می کنید یا نه.

Prestige 9900 دارای سنسورهایی است که حرکات شما را با استفاده از برس و میزان واقعی تمیز کردن شما را تشخیص می دهد. هر قسمت از دهان شما همه این اطلاعات را می توانید به صورت واقعی در برنامه Sonicare مشاهده کنید ، بنابراین می توانید عادت های مسواک زدن خود را بهبود ببخشید.

فراتر از دانستن میزان خوب مسواک زدن ، Prestige 9900 همچنین دارای سنسورهایی است که به شما می گوید چه موقع هستید استفاده از فشار بیش از حد ، که می تواند لثه شما را تحریک کرده و دندان های شما را حساس کند. اگر خیلی روی لثه ها یا دندان ها فشار دهید ، برس به طور خودکار شدت لرزش ها را تنظیم می کند تا جبران شود.

Prestige 9900 در آوریل 2021 در دسترس خواهد بود. قیمت گذاری اعلام می شود

Flō

تسکین بدون دارو برای تب یونجه h3>

آزمایشگاه های Fluo

اگر از آلرژی و تب یونجه رنج می برید ، عادت دارید که قرص های آلرژی بیرون بیاورید و با عوارض جانبی کنار بیایید. به عنوان یک گزینه دیگر ، جامعه پزشکی سالهاست که در تلاش است تا گزینه های بدون دارو را پیدا کند. ابتدا ClearUp وجود داشت ، دستگاهی که باعث تسکین می شود فشار سینوس و درد ، و اکنون Flō داریم.

Flō از نور قرمز و NIR (نزدیک مادون قرمز) برای جلوگیری از ترشح هیستامین هایی که بدن شما هنگام حمله گرده ، گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا به مجاری بینی ایجاد می کند ، جلوگیری می کند. شما فقط دستگاهی را که شبیه اسپری بینی است وارد بینی خود کرده ، اجازه دهید 10 ثانیه کار کند و در سوراخ بینی دیگر تکرار شود.

این محصول در حال حاضر مراحل تأیید FDA را پشت سر می گذارد تا به فروش برسد پیشخوان و قرار است در اواخر سال 2021 با قیمت 100 دلار در دسترس باشد.

بخش

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. در مورد س questionsالاتی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید ، همیشه با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

نظر دهید

      پاسخ دهید