من احساس خوبی در مورد دریافت Star Wars: Battlefront II به صورت رایگان دارم

0
battlefront2
اگر گیمر هستید یا فقط از Cheapskate دیدن می کنید گهگاه ، شما قبلاً می دانید که بازی های حماسی هر پنجشنبه یک بازی رایگان می دهد. هر هفته یک درمان جدید است ، هفته های گذشته شامل سنگهای قیمتی مانند GTA V ، Borderlands 2 ، Hitman ، Watch Dogs 2 و بیشتر. به عبارت دیگر ، Epic به شما کمک می کند تا زمانی که منتظر یک واکسن ویروس کرونا . بازی رایگان این هفته؟ هیچ کس غیر از Star Wars: Battlefront II که معمولاً 40 دلار به فروش می رسد.

هرکسی که Battlefront II را در هنگام ورود به سال 2017 امتحان کرده می تواند به شما بگوید که این کمی خشن بود. بازی تک نفره مشکلی نداشت ، اما منتقدان و گیمرها به طور یکسان در برابر مبارزات چند نفره به سر می برند – تراکنش های خرد و سطح کلی سطح بازی باعث می شود که این یک بازی کاملاً رایگان باشد که در یک لباس مجلسی کاملاً خرده فروشی قیمت دارد.

اما EA از آن زمان بازی را به طور بنیادی بازسازی کرده و این همه از بین رفته است. آنچه باقی مانده است یک جهان زیبا و گسترده جنگ ستارگان است که در آن شما می توانید از همان ابتدا به هر شخصیت یا کلاسی بپردازید و وقتی رشد و ترقی می کنید ، همه اینها کاملاً بدست آمده است. این بازی شامل هر دوره جنگ ستارگان است که در فیلم به تصویر کشیده شده است و شما می توانید به هر طریقی که دوست دارید بازی کنید – با یک سابر سبک ، بلستر یا کشتی فضایی. میخواهی بیشتر بدانی؟ نسخه اصلی بررسی از دوستان ما در GameSpot ، اما توجه داشته باشید که از زمان این بازبینی بسیار دشوار اتفاقات زیادی برای بازی افتاده است ، و اگر باید قطعاً کپی بگیرید طرفدار جنگ ستارگان هستند.

اتفاقاً ، این فقط Battlefront II نیست – این نسخه Battlefront II Celebration Edition است. بنابراین شما همچنین می توانید تعداد زیادی محتوای اضافی از جمله 25 حضور قهرمان جدید (شامل ری ، فین و کیلو رن) ، 125 حضور سرباز و تقویت کننده و بیش از 100 خط صوتی قهرمان و سرباز را که در بازی اصلی نیستند ، دریافت کنید.

اگر در فهرست هفتگی Epic تازه وارد هستید ، نحوه کارکرد آن در اینجا آمده است: اگر قبلاً آن را ندارید ، برای حساب Epic رایگان خود ثبت نام کنید . پس فقط بازی رایگان خود را دریافت کنید – بازی خود را برای همیشه نگه دارید. در صورت عدم تمایل حتی سریعاً آن را نصب کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین لپ تاپ های مخصوص بازی برای سال 2021

این مقاله به طور مرتب با بازی های رایگان هفته جاری به روز می شود.


Cheapskate CNET برای معاملات عالی در زمینه محصولات فناوری و موارد دیگر ، وب را جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، را در Facebook Cheapskate دنبال کنید و توییتر . خریدهای جذاب بیشتری را در صفحه معاملات CNET و برای آخرین کدهای تبلیغاتی صفحه کوپن های CNET ما را بررسی کنید از بهترین خرید ، Walmart ، آمازون و موارد بیشتر . درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول .

نظر دهید

      پاسخ دهید