نویسنده پیشگام علمی تخیلی Ursula K. Le Guin تمبر پستی خود را در آمریکا دریافت می کند

0
ursulastamp span >

نویسنده محبوب علمی تخیلی Ursula K. Le Guin با تمبر پستی خود در ایالات متحده افتخار دارد.


USPS

طرفداران نویسنده اورسولا ک. لو گوین می توانند نامه حلزون خود را به سبک علمی-تخیلی واقعی با تمبرهای پستی جدید ایالات متحده برای بزرگداشت میراث ادبی چشمگیر وی ارسال کنند.

سرویس پستی ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد که تمبرهای اضافی که باید در 2021 صادر شود. K. Le Guin ، که باعث افزایش استقبال منتقدان و منتقدان از کتاب های علمی-تخیلی و فانتزی شد. او در سال 2018 درگذشت.

تمبر کلکسیونی جدید تصویری از Le Guin توسط هنرمند Donato Giancola را نشان می دهد که بر اساس عکس سال 2006 ساخته شده است. این پس زمینه صحنه ای از رمان او را با نام “دست چپ تاریکی” نشان می دهد. در آن ، فرستاده ای از زمین به نام جنلی آی با یک سیاستمدار رسوا گتنی از اردوگاه زندان در سیاره برفی گتن فرار می کند.

شکل>

تمبر رسماً منتشر می شود در اواخر سال جاری ، با عبارت “سه اونس” روی آن نشان داده شده است که مقدار استفاده از آن را نشان می دهد. مانند تمبرهای Forever ، این یکی همیشه برای مقداری که روی آن چاپ شده معتبر خواهد بود.

علاوه بر تمبر ادبی لو گوین ، سرویس پستی ایالات متحده مجموعه جدیدی از تمبرهای بزرگداشت تقدیم ناسا به علم خورشید را اعلام کرد. دانش موجود در مورد اکتشاف مداوم ستاره ما توسط ناسا. تصاویر رویدادهایی مانند شراره های خورشیدی ، لکه های خورشید و حلقه های تاجی را نشان می دهد ، طبق وبلاگ ناسا .

شکل>

رنگهای پررنگ روی تمبرها نشان دهنده رنگ واقعی خورشید نیست که توسط چشم انسان درک می شود. بلکه ناسا هر تمبر را با توجه به طول موج هایی که ویژگی های خاص فعالیت خورشید را آشکار یا برجسته می کنند ، رنگ آمیزی کرد ، مطابق وبلاگ USPS . p >

تمبرها با تصاویر دیجیتالی از طراحی شده اند رصدخانه Solar Dynamics ناسا ، یک فضاپیما در فوریه 2010 برای تماشای خورشید از مدار زمین سنکرون بر فراز ایستگاه زمینی این صنعت در نیومکزیکو به فضا پرتاب شد.

مشتریان می توانند تمبرهای جدید را از طریق فروشگاه پستی USPS یا در مکان های اداره پست در سراسر کشور.

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید