پخش های تلویزیونی 4K رایگان با آنتن را تماشا کنید: تلویزیون NextGen در سال 2021 به شهرهای بیشتری می آید

0
nextgentv-stations

watchnextgentv.com

این داستان بخشی از است CES ، جایی که سردبیران ما آخرین اخبار و جدیدترین ابزارهای CES 2021 کاملاً مجازی را به شما ارائه می دهند.

NextGenTV ، معروف به ATSC 3.0 ، به در سراسر کشور پخش می شود دهانه>. رایگان از طریق هوا 4K پخش حداقل در 23 بازار که در حال حاضر در دسترس است ، امری رایج است. و ایستگاه های بیشتری به زودی آنلاین می شوند . هدف این است که در 98 شهر در سراسر کشور از جمله کلانشهرهای بزرگ ایستگاه هایی داشته باشیم که تا پایان سال به طور زنده پخش و پخش شوند.

خوب است که تلویزیون تولیدکنندگانی مانند سونی مدل های بیشتری را در CES 2021 که می تواند پخش های NextGenTV را رمزگشایی کند. و شما نمی خواهید تلویزیون خود را ارتقا دهید هنوز تیونرهای خارجی که مدتها انتظار آن را می کشید نیز می آیند که می توانند به هر تلویزیون و هر بخش برای فعال کردن پذیرش ، آنتن . اکنون یک تیونر از Silicon Dust و دیگری از طریق BitRouter در طی چند ماه ارائه می شود که اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دارد.

در اینجا خلاصه ای از آنچه 2021 به صورت رایگان 4K از طریق هوا نگهداری می کند وجود دارد. p >

ایستگاه های تلویزیونی NextGen به زودی به شهرهای بزرگ می آیند h2>

stations-on-air

watchnextgentv.com

ایستگاه های 23 بازار در حال پخش NextGenTV هستند. اینها همه شهرهای کوچک و متوسط ​​مانند آستین ، لاس وگاس ، پورتلند ، سیاتل و غیره هستند. انتظار می رود 16 بازار دیگر تا تابستان فعال شوند. آتلانتا ، بوستون ، اورلاندو و واشنگتن دی سی برای ذکر چند مورد. تا پایان سال ، 59 شهر دیگر باید به NextGenTV دسترسی داشته باشند. اینها شامل شهرهای بزرگی مانند لس آنجلس و نیویورک است. همه گفته شده ، این باید حدود 70٪ از کل خانواده های ایالات متحده را پوشش دهد.

nextgentv-station-map

ATSC.org

چیزی که باید بخاطر بسپارید. مانند پخش تلویزیونی HDTV در 20 سال پیش ، انتظار نداشته باشید که هر ایستگاه در منطقه شما بلافاصله برنامه NextGenTV را پخش کند. تغییر از نسخه فعلی ATSC به 3.0 اجباری نیست ، بنابراین ممکن است برخی از ایستگاه ها هرگز تغییر نکنند. مزایای مالی در صورت وجود است که می توانید در مورد در پوشش قبلی ما .

و حتی اگر یک ایستگاه 4K پخش کند ، به این معنی نیست که تمام برنامه های آن 4K است. ما هنوز در روزهای ابتدایی این امر هستیم. سالها طول کشید تا تمام نمایش های تلویزیونی به صورت HD باشد و ما اولین پذیرندگان مجبور شدیم ضعیف تغییر یافته SD برای ابدیت به نظر می رسد.

می توانید ببینید چه موقع ایستگاه های شهر شما پخش می شوند و کدام یک از اینها از WatchNextGenTV.com .

به زودی تلویزیون های بیشتری با تیونرهای NextGen در دسترس خواهند بود h2>

insitu-65a90j-02-large

همه تلویزیون های 2021 که سونی در CES اعلام کرده است ، از جمله این A90J OLED ، تیونرهای NextGen داخلی دارند.


سونی

اگر به دنبال تلویزیون جدید هستید ، دسته ای وجود دارد که تنظیم کننده های NextGenTV داخلی را در خود دارند. لیست زیر ترکیبی از برنامه های آتی 2021 و مدل های 2020 که احتمالاً هنوز در دسترس هستند. انتظار می رود موارد بیشتری در سال 2021 اعلام شود.

LG : 55- ، 65- و 77GX ، 65WX ، 77- و 88ZX. برای سال 2021 ال جی 55 تا 88 اینچ OLED های 4K و 8K evo همه تیونرهای NextGen خواهند داشت.

سامسونگ : Q800T ، Q850T ، Q900TS و Q950TS. سامسونگ اعلامیه خاصی برای مدل های 2021 اعلام نکرده است ، اما می توان تصور کرد که تلویزیون های 8K آنها دوباره تیونرهای NextGen و احتمالاً QLED های رده بالاتری نیز داشته باشند.

سونی : X900H ، 55- ، 65- 75- و 85X90 و همچنین همه مدل های 2021 .

اکنون می توانید یک تیونر مستقل ATSC 3.0 خریداری کنید ، در اینجا بیشتر راه اندازی می شود h2>

شما برای تلویزیون NextGenTV نیازی به تلویزیون جدید ندارید ، اما شما ” برای دریافت سیگنالها حداقل به یک تنظیم کننده نیاز خواهیم داشت.

در حال حاضر می توانید HDHomeRun Connect 4K (200 دلار که به 150 پوند یا 260 دلار استرالیا تبدیل می شود). این کاملاً مورد انتظار شما نیست ، زیرا هیچ HDMI خروجی. درعوض ، محتوای NextGenTV را به دستگاههای موجود در شبکه خانگی شما منتقل می کند ، خواه این تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، رایانه ها ، و به زودی.

اکثر تلویزیون ها قادر به پخش مستقیم این محتوا نیستند. در عوض به چیزی در این بین نیاز دارید که بتواند برنامه HDHomeRun را اجرا کند ، مانند داده Apple TV 4K یا Xbox Series X / S. با چهار تیونر ، دو تای آنها NextGenTV ، چندین نفر در خانه شما می توانند همزمان برنامه های مختلفی را تماشا کنند. ظرف چند ماه این شرکت نسخه ای با DVR داخلی را نیز راه اندازی می کند. در اصل یک DVR “کل خانه” برای NextGen و محتوای HD از طریق هوا خواهد بود.

zapperbox-front-scaled

BitRouter ZapperBox تنظیم کننده تلویزیون NextGen است که در Q2 امسال برگزار می شود.


Zapperbox

BitRouter قصد دارد اولین تحویل های تنظیم کننده های ZapperBox M1 در Q2. اکنون می توانید یکی را با قیمت 249 دلار رزرو کنید. این جعبه های کوچک تیونرهای سنتی تر با خروجی HDMI برای اتصال مستقیم به هر تلویزیون هستند. آنها همچنین از تیونرهای HD (با نام مستعار ATSC 1.0) و HDR ، Wi-Fi و اینترنت سیمی برخوردار هستند. حافظه داخلی وجود ندارد ، اما BitRouter در حال برنامه ریزی برای به روزرسانی نرم افزاری است که به دستگاه های ذخیره سازی متصل به شبکه اجازه می دهد. آنها همچنین قصد دارند دوباره از طریق به روزرسانی نرم افزار ، توانایی پخش محتوا از این جعبه را به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما ، نه فقط به تلویزیون متصل شده از طریق HDMI ، اضافه کنند.

zapperbox-tv-atsc3

در اینجا نگاهی به راهنمای برنامه در ZapperBox است.
Zapperbox

انتظار داشته باشید كه تیونرهای بیشتری در سال 2021 و بعد از آن به بازار عرضه شوند و قیمت ها كاهش یابد.

کانال های کابل از طریق هوا h2>

سال گذشته شرکتی به نام Edge Networks Evoca TV را راه اندازی کرد خدمات در Boise ، آیداهو. هدف آن پر کردن شکاف بین محتوای رایگان از طریق هوا و خدمات کابل پولی ، به ویژه در بازارهای تحت پوشش هر دو نوع پخش تلویزیونی است. آنها این کار را با استفاده از پتانسیل پهنای باند NextGenTV انجام می دهند. امید است که در آینده به بازارهای کوچک دیگر نیز گسترش یابد. در حال حاضر ، آنها بیش از 60 کانال دارند ، اکنون شامل کانال 24 ساعته 4K Insight TV .

Evoca برای جایگزینی پخش کابلی یا پخش از طریق هوا در بیشتر بازارها نیست. این یک گزینه جالب برای بازارهای کوچکتر است که در کانال ها انتخاب کمتری دارند و گزینه های اینترنت با هزینه زیاد یا سرعت محدود دارند. درباره آن می توانید در کانالهای تلویزیونی کابلی و 4K از آنتن؟ .


علاوه بر پوشش تلویزیون و سایر فن آوری های نمایش ، جف تورهای عکاسی از موزه های جالب و مکانهایی در سراسر جهان ، از جمله زیردریایی های هسته ای a > ، ناوهای هواپیمابر عظیم ، قلعه های قرون وسطایی ، گورستان های هواپیما و موارد دیگر .

می توانید سو explo استفاده های وی را در Instagram دنبال کنید و YouTube ، و در وبلاگ سفر خود ، BaldNomad . وی همچنین رمان پرفروش علمی تخیلی در مورد زیردریایی های به اندازه شهر ، همراه با دنباله .

نظر دهید

      پاسخ دهید