گفته می شود که ایتان هاوک به جمع بازیگران سریال ماه نایت مارول پیوست

0
tesla-ethan-hawke

ایتان هاوک در فیلم تسلا در سال 2020 نقش دانشمند زندگی واقعی نیکولا تسلا را بازی می کند.


فیلم های IFC

بازیگر ایتان هاوک – بیشتر به دلیل کار در فیلم های هندی و ترسناک مانند شوم ، The Purge ، Daybreakers و قبل از طلوع آفتاب – سرانجام به جهان سینمایی مارول span > ، بر اساس گزارش ها هاوک قرارداد پیوستن به اسکار آیزاک را در مارول سریال Moon Knight برای Disney Plus ، طبق گزارش هالیوود ریپورتر و آخرین مهلت جمعه.

هاوک گزارش می دهد شرور سرب حتی اگر نام شخصیتی که هاوک بازی می کند هنوز تحت فشار نیست ، در کمیک های مارول مسن ترین نبرد ماه نایت پسر بدی به نام رائول بوشمن ، مزدور دیگری که مون نایت را برای طلای مصر خیانت می کند.

moon-knight

اسکار آیزاک نقش اصلی مارک اسپکتور را بازی می کند که نام ابرقهرمانش مون نایت در سری جدید مارول برای دیزنی پلاس است.
کمیک های مارول

ایزاک شخصیت اصلی مارك اسپكتور كه ​​نام ابرقهرمانش Moon Knight است . مجرم فوق بشری MCU و مأمور سابق مزدور / سیا دارای شخصیت های متعددی است و از خدای مصر Khonshu به وی اختیاراتی اعطا شده است. marvels-moon-knight-may-calamawy-joins-oscar-isaac-in-disney-series-exclusive “target =” _ blank “rel =” noopener noreferrer “data-component =” externalLink “> مه کالاماوی ( Hulu’s Ramy) این هفته نیز به عنوان بخشی از بازیگران معرفی شد. شخصیتی که کالاماوی در سری جدید بازی خواهد کرد هنوز مشخص نشده است.

جاستین بنسون و آرون مورهد به این مجموعه پیوسته اند به عنوان کارگردان ، به همراه فیلمساز مصری محمد دیاب چتر آکادمی جرمی اسلیتر a > به عنوان سر نویسنده استخدام شده است.

مون نایت اولین بار در D23 در آگوست 2019 اعلام شد . انتظار می رود فیلمبرداری این نمایش از ماه مارس در بوداپست آغاز شود ، اما هنوز خبری در مورد زمان پخش این سری جدید از دیزنی پلاس وجود ندارد.

دیزنی و مارول بلافاصله به درخواست نظر پاسخ ندادند.

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید