10٪ در دانگلی که بازیهای Nintendo Switch را به گرافیک بهتر از HD ارتقا می دهد ، صرفه جویی کنید

0
marseille-mclassic

دانگل mClassic می تواند گرافیک بازی های خاص کنسول را بهبود بخشد ، به ویژه عناوین تغییر وضوح پایین . (افسانه زلدا با ظاهری بهتر ، کسی؟)


مارسی

آیا شما داده نینتندو سوییچ یا قدیمی تر کنسول بازی مثل ایکس باکس اصلی یا پلی استیشن 3؟ یک سخت افزار وجود دارد که شاید بخواهید اضافه کنید: Marseille mClassic. این یک دانگل پلاگین است که نوید می دهد گرافیک بازی را از طرق مختلف ارتقا دهد ، حداقل این که ارتقاaling سطح بازی ها به وضوح 1440p است. آیا این کار می کند؟ بله ، اما با محدودیت های خاص. مجذوب شدی؟ از این پس تا پایان ماه می توانید بخش مارسی mClassic با 89 دلار . این 10٪ تخفیف نسبت به قیمت عادی است.

mClassic به خروجی HDMI کنسول شما متصل می شود (و ورودی HDMI تلویزیون شما نیست ، که من آن را سخت شناختم) ، مستقیماً یا با استفاده از کابل داخلی مورد دوم دسترسی به سوئیچ سه طرفه دانگل را که بین حالت خاموش ، پردازش منظم و “retro” تغییر حالت می دهد ، کمی آسان تر می کند. حالت Retro بازی ها را به نسبت ابعاد 4: 3 مجبور می کند ، اگر از آن با کنسول ها که به طور معمول منجر به یک تصویر کشیده شده غیر عادی در تلویزیون جدیدتر می شود.

CNET mClassic را بررسی نکرده است و من زیاد اهل بازی کنسول نیستم ، بنابراین قضاوت در مورد عملکرد آن برای من سخت است. با این حال ، من یک نمونه بررسی را به همسایه ای که صاحب سوییچ است وام گرفتم. او گفت که در برخی از بازی ها پیشرفت هایی مشاهده کرده است (مهمترین موارد افسانه زلدا: نفس وحشی ) ، اما تفاوت ها را در دیگران ناچیز دانست.

این با بررسی های من در جای دیگر خوانده اید ، اگرچه بسیاری از آنها در مورد استفاده آسان mClassic و قابلیت های ضد الگوریتم ، که لبه های دندانه دار را در بازی های با وضوح پایین تر صاف می کند ، بسیار جنجالی بودند. و بیش از 450 بازبینی آمازون به طور کلی امتیاز 4.4 ستاره را به دستگاه داده اند.

توصیه من: بررسی ها را برای خود بخوانید و ببینید که چگونه mClassic با کنسول ها و بازی های مورد علاقه شما مطابقت دارد. از نظر اکثر حساب ها ، این واقعا می تواند تفاوتی ایجاد کند – اگرچه شما باید تصمیم بگیرید که آیا این اختلاف 89 ​​دلار است. حداقل 99 دلار برای شما هزینه نخواهد داشت.

این مقاله قبلاً منتشر شده بود. با آخرین نسخه این معامله به روز شده است.


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم6:22


Cheapskate CNET برای معاملات عالی محصولات فناوری و موارد دیگر ، وب را جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، را در Facebook Cheapskate دنبال کنید و توییتر . خریدهای جذاب بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و صفحه کوپن های CNET برای آخرین کدهای تبلیغاتی از بهترین خرید ، Walmart ، آمازون و موارد بیشتر . درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول ما پیدا کنید.

نظر دهید

      پاسخ دهید