33 مورد از بهترین برنامه های تلویزیونی برای تماشای هولو

0
9d8d6lrswwldl0skdunblmxkcab span >

11.22.63.


هولو

Hulu دارای مجموعه ای از نمایش های عالی است که می تواند موردی برای افزودن پخش کننده به فهرست شما باشد. به تازگی ، آن را با کمدی هایی مانند The Great and High Fidelity ، همراه با چند محصول مشترک که برای ما مردم عادی خیره کننده و This Way Up را به ارمغان آورده است ، از پارک خارج می کند. تلویزیون های خوبی در یکی از ارزان ترین پخش کننده های تلویزیونی وجود دارد. بیایید بهترین نمایش های این مجموعه را جمع آوری کنیم.

بیشتر بخوانید بیشتر : 8 بهترین فیلم برای تماشای Hulu

غیرواقعی h2>

هولو

چهار فصل Unreal همه در Hulu وجود دارد تا شما را ببلعد. این مجموعه طنز در پشت صحنه یک نمایش دوست یابی از نوع لیسانس و یکپارچگی مشکوک تهیه کنندگان آن است. راشل گلدبرگ ، که به استعداد اخلاقی خود متصل است ، استعداد ویژه او در دستکاری درام تلویزیونی واقعیت اعتیاد آور است. اما وقتی او نسبت به خواستگار پلیبوی نمایش احساساتی پیدا می کند ، اوضاع پیچیده می شود. هوشمند ، گزنده و گاها ناخوشایند ، غیرواقعی ارزیابی دقیق مردم و تلویزیون های محبوب است.

یک معلم h2>

هولو

این مینی سریال با بازی کیت مارا و لاو ، نیک رابینسون از سیمون رابطه ای را بین یک معلم دبیرستان تگزاس و دانش آموز 18 ساله اش طی می کند. عاشقانه ممنوع عواقب خود را به دنبال دارد که در نهایت بسته شدن یک داستان احتیاطی پیدا می شود. لحظات تأثیر روانشناختی را در این درام زیبا انجام دهید.

نامه نامه h2>

هولو

این کمدی که در یک جامعه کوچک در انتاریو کانادا قرار دارد ، به بهترین شکل ممکن دیوانه است. بازیکنان هاکی روی یخ ، “هیک ها” ، افراد خارج از شهر ، معتادان به مواد مخدر و “بومی ها” همه شخصیت های شخصیت های بسیار عجیب و با طراوت را تشکیل می دهند. آنها اغلب با یک گویش ضخیم انتاریو صحبت می کنند ، زیرا با یک جریان شگفت انگیز از کلمات بازی ، جناس و بحث در مورد مسائل بزرگ روبرو می شوند.

هولو

با محوریت زنی که دچار ناراحتی عصبی شده است ، نوع کمدی This Way Up نوعی کمدی است که سایه تاریکی را به جریان شوخی اضافه می کند. وقتی او خواهر بزرگترش را نگران نمی کند ، Áine انگلیسی را به عنوان زبان دوم آموزش می دهد. یا او با مردانی قرار ملاقات می گذارد که به اندازه آنچه فکر می کند در دسترس نیستند. این Way Up که توسط سهام خالق ستاره جذاب Aisling Bea جذاب شده است ، در اوج نمایش ها قرار دارد که با محوریت یک زن جوان در حال کشف مسائل است.

هولو

جیمز فرانکو در قلب این هیجان علمی-تخیلی براساس رمانی از استیون کینگ ، یک اجرای برجسته چشمگیر را ارائه می دهد. او در نقش جیمز اپینگ ، معلم انگلیسی به تازگی طلاق گرفته است که متقاعد شده است برای جلوگیری از ترور جان اف کندی به اوایل دهه 60 ، به ویژه 22 نوامبر 1963 بازگردد. 11.22.63 که کاملاً دست ساز و توطئه برانگیز و عاشقانه تأثیرگذار باشد ، شما را بیش از آنچه در آن ثبت نام کرده اید در شهر نگه می دارد.

هولو

رمان مینی سریال رمان سالی رونی چیزی غیر طبیعی است. مردم عادی عاشقانه بین ماریان و کانل را از بزرگ شدن در ساحل ایرلند تا شروع دانشگاه در دوبلین ترسیم می کنند. همه فراز و نشیب های آنها را می بینید ، از جدایی و افسردگی ، تا اولین قدم های سخت در دانشگاه. در نهایت شما چنان در زندگی آنها جای دارید که قلب شما از آنها می شکند. عاشق نشدن با این نمایش و زن و شوهر پر روح آن بسیار باورنکردنی است.

هولو

این مجموعه گلچین الهام گرفته از منطقه گرگ و میش از چند سال پیش ، شش فیلم کوچک را ارائه می دهد که بر نسل اینترنت ما تمرکز دارند. بعد 404 با دوز سالم کمدی تاریک و پیچ و تاب های آینه سیاه گوشه های عجیب فضای مجازی را کاوش می کند. اگر این به اندازه کافی عجیب و شگفت انگیز نبود – مارک هامیل را روایت می کند.

هولو

بر اساس رمانی از مارگارت اتوود ، مجموعه تراژدی دیستوپیک هولو ، یک آمریکا توتالیتر را به تصویر می کشد که در آن زنان در بردگی بچه دار به دام افتاده اند. گرچه به نظر می رسد به سختی مشاهده سخت باشد ، به ویژه هنگامی که “کنیزان” توسط فرماندهان آنها مورد تجاوز قرار می گیرند ، اما شما هنوز هم امیدوارید که با مقاومت ، شاهد بازگشت آنها به سلامت در کانادا باشید. ارزش تولید بسیار زیاد است ، و باعث می شود این جهان تنش و تعلیق واقعی را احساس کند. علاوه بر این ، شما یک عملکرد رهبری مسحورکننده و کاملاً ظریف را از الیزابت ماس ​​خواهید یافت.

هولو

از نویسنده The Favorite یک درام دوره منحصر به فرد دیگر می آید که اعضای سلطنتی می گویند جملاتی مانند: “Ever I am heart of gentle and خروس بزرگ”. Elle Fanning در نقش کاترین بزرگ در روزهای ابتدایی خود به روسیه نقل مکان می کند تا برای زندگی با شوهر جدیدش به روسیه برود ، که ثابت می کند بسیار عاشقانه از آنچه قلب ساده لوحانه اش انتظار داشت ، نیست. The Great با برداشتن جایی که The Favorite متوقف شد ، پر از خطوط شگفت آور ناشایست است که توسط غیر منتظره ترین شخصیت ها ارائه شده است.

هولو

با الهام از داستان های استیون کینگ ، Castle Rock شخصیت های پیچیده و رمز و راز را با مضامین کلاسیک King ترکیب می کند. در طول دو فصل ، نمایش از طریق شخصیت هایی مانند یک وکیل جنایی ، یک زندانی و خواهرزاده جک تورنس به کشف اسرار تاریک شهر تیتراژ خود می پردازد. طرفداران پادشاه از این مراجع قدردانی خواهند کرد ، در حالی که همه می توانند از وحشت روانشناختی غنی لذت ببرند.

هولو

مجموعه تلویزیونی در تصور دوباره رمان معروف نیک هورنبی ، High Fidelity نمی توانست ستاره کولر را برای تصاحب فروشگاه ضبط Championship Vinyl انتخاب کند. زوي كراويتز در نقش راب وسواس موسيقي قرار مي گيرد كه دغدغه اين را دارد كه بفهمد دقيقاً چرا روابط گذشته اش درست نشده است. High Fidelity با موسیقی متن بوسه یک سرآشپز و درام رابطه ای قابل رویت که در بروکلین اجرا می شود ، تمام نت های مناسب را به نمایش می گذارد.

هولو

بر اساس یک داستان واقعی نگران کننده ، The Act مادری را نشان می دهد که با ساختن بیماری و معلولیت از دخترش سوusing استفاده می کند. با تشکر از دو بازی برجسته از جوی کینگ و پاتریشیا آرکته فوق العاده ، The Act یک نمایش جنایی واقعی است که پس از شوک شما را شوکه می کند.

هولو

Aidy Bryant ستاره SNL در این کمدی جذابیت و جذابیت خاصی دارد که نگاهی صادقانه به زندگی یک زن جوان دارد که یاد می گیرد بدن خود را بپذیرد. این مضمون از طریق کار و زندگی عاشقانه او جریان دارد ، با شخصیت های ثانویه برجسته از جمله خنده دار پتی هریسون برای سوار شدن. در حالی که برخی از داستان ها کمی آشنا هستند ، با این وجود Shrill هم لذت بخش و هم روح انگیز است.

هولو

الکس گارلند تسلط علمی-تخیلی وجودی خود را در Devs ، یک مجموعه کوچک با مرکزیت یک شرکت محاسبات کوانتومی دره سیلیکون. Devs به نوعی یک هیجان که با سرعتی قابل تأمل حرکت می کند ، لیلی را می بیند که در مورد مرگ مرموز دوست پسرش که در اولین روز کار در Devs می میرد ، تحقیق می کند ، بخشی از شرکت که هیچ کس نمی تواند توضیح دهد. Devs یک تلویزیون فراموش نشدنی است ، دلهره آور ، جوی و بزرگ با جستجوی اراده آزاد و جبرگرایی.

هولو

سدی پس از گذراندن 20 سالگی خود در رابطه با یک زن ، متوجه شد که برای کشف دوجنسگرایی خود به استراحت احتیاج دارد. او در یک سفر نامرتب و پیچیده به سوی کشف خود با مردان و مردان پرواز می کند. The Bisexual که با مهربانی کامل توسط ستاره خالق ، دزیره اخوان تحویل داده شده است ، به همان اندازه که شوخ است ، بسیار تکان دهنده است.

هولو

بر اساس رمان Celeste Ng ، آتش سوزی های کوچک همه جا میکروسکوپ را بر روی دو زن و زمینه های اقتصادی-اجتماعی متفاوت آنها قرار می دهد. ریز ویترسپون و کری واشنگتن که همیشه درخشان هستند ، نقش زنانی را بازی می کنند که هر دو کودکان نوجوان را دستکاری می کنند ، کار می کنند و درگیری های زیادی دارند. همه اینها با سوختن یک خانه شروع می شود ، بنابراین شما می دانید که درگیر چرخش های تاریک و لحظات بزرگ بازیگری هستید.

هولو

اسپینف عشق ، سیمون یک جوان دیگر را دنبال می کند تا هویت و گرایش جنسی خود را کشف کند. مایکل سیمینو در نقش ویکتور ، یک نیمه پورتوریکوئی ، نیمی کلمبیایی-آمریکایی شروع به کار در یک مدرسه جدید در آتلانتا می کند. وی با تمام قلبی که می توان به آن امید داشت ، تحویل داده می شود ، وی با ادامه بازگشت نیک رابینسون به روایت ، ادامه استقبال از دنیای عشق ، سیمون است.

هولو

این مینی سریال تاریخی بازیگران انبوهی از جمله کیت بلانشت ، رز برن و سارا پاولسون است. بلانشت در نقش فیلیس شلافلی ، یک فعال محافظه کار که باعث واکنش غیرمنتظره جنبش سیاسی برای تصویب اصلاحیه حقوق برابر شد ، ظاهر می شود. دیگر فمینیست های برجسته دهه 70 مانند گلوریا اشتاینم و بتی فریدان همه ظاهر می شوند. برای نگاهی زنده به تاریخ از طریق نمایش نیروگاه ها ، خانم آمریکا فوق العاده است.

Hulu

From Rick and Morty co-creator Justin Roiland comes another animated sitcom that pairs outer space with middle America. Solar Opposites centers on a family of aliens who must take refuge on Earth, a place that is both fascinating and awful to them in equal measure. With humor and humanity to ground the fast-pace craziness, Solar Opposites is an easy hit.

Hulu

If you’re a British TV fan, it doesn’t get much better than a Sarah Lancashire-led miniseries. The Accident is about, yep, an accident in a fictional Welsh community. An explosion on a construction site kills several children, leaving the community fighting for justice. Lancashire plays a hairdresser married to a local politician, whose plans to improve the town don’t quite work out. Smart, nuanced and tackling complicated material, The Accident is compelling viewing.

Hulu

Marvel’s show about teenage superheroes has a pretty intriguing premise: Six youngsters team up to fight against… their criminal parents. Eventually The Runaways sees the teens do some running, escaping their parents as well as villains like Morgan le Fay. Despite the occasionally standard superhero storytelling, the strong ensemble will grow on you, alongside the wider Marvel Cinematic Universe references and general exciting action. If you’re a fan of the comics, you’ll be satisfied.

Hulu

Yes, you read the title correctly for this comedy series that thrives off cringe humor. PEN15 is a unique, wild farce about growing up in the 2000s, so internet dial-up, Discmans and choker necklaces are everywhere. The weird part: We follow two 13-year-olds played by adult actors, while their school co-stars are all the right age. You definitely have to see the ridiculous fun for yourself.

Hulu

The latest John Green young adult novel adaptation is an impressive miniseries set in the early 2000s, following students at a boarding school and a love story between Pudge and Alaska. But in a sad turn, there’s a tragedy the students have to come to terms with. Looking For Alaska brings big teen emotions to life with an excellent cast and a wash of nostalgia.

Hulu

Casual brings impressive credentials behind the scenes, with Jason Reitman of Juno and Up In The Air sitting in the director’s chair for a host of episodes. We follow Valerie, a recently divorced single mom living with her weird brother. The show doesn’t hold back as she starts internet dating, with hilarious sharp edges to the dialogue, as well as a few deeper reflections on life.

Hulu

Set in 18th century London, Harlots follows Margaret Wells, a brothel owner who faces competition from a rival brothel that offers posher services to more elite clientele. Looking at life for women at the time, when they could only move up in the world through marriage or sex work, Harlots has a bittersweet side amid the campy fun.

Hulu

Misfits creator Howard Overman teams up with Seth Rogen and Evan Goldberg to bring us this ludicrous comedy about a time traveling janitor. After Josh Futturman completes his favorite video game, the characters come to life and recruit him to help save the world. Along with the dumb jokes and surprisingly compelling sci-fi, there’s a sense of nostalgia that enriches the overall fun.

Hulu

Ramy Youssef stars in this comedy-drama that shines a light on life for a first-generation American Muslim growing up in New Jersey. Understanding the values of his Egyptian community can be precarious for Ramy, but he takes on his spiritual journey with humor and empathy. It gets even better when Mahershala Ali joins in season 2.

Hulu

Hulu came into the picture for this British political satire in season 4 all the way back in 2012. Since then, star Peter Capaldi has had a stint as The Doctor in Doctor Who and creator Armando Iannucci has adapted his own work to bring us the formidable US-set Veep. The talent behind The Thick of It is clear, so go back and watch Capaldi’s Malcolm Tucker, the “enforcer” in Number 10, dealing with blundering ministers, party spin doctors and more.

Hulu

This Jeff Daniels-led 10-episode series gives you an accessible look at what happened between the CIA and the FBI during the rise of Osama bin Laden and al-Qaeda in the late ’90s. Based on a book that examines events in the lead up to Sept. 11, The Looming Tower dissects the rivalry between the divisions and how it might have paved the path for tragedy. It’s as fascinating, pacey and sharp as it sounds.

Hulu

Back in 2013, James Corden and Matthew Boynton reunited from their Gavin & Stacey days to write and star in an ambitious series that attempts to combine the sitcom format with a Hollywood thriller. Did they succeed? For the most part, yes, especially if you can get your head around that unique approach. With a heavily stylized feel and joke after joke, The Wrong Mans is definitely worth checking out.

Hulu

A show about unlikeable characters who you actually like? With Billy Eichner and Julie Klausner playing the leads, Difficult People delivers just that. The struggling and jaded comedians hate on everyone, from annoying people taking selfies, to people who don’t look where they’re walking on the street. With a host of cameos including Kate McKinnon, Difficult People is wildly amusing entertainment.

Hulu

Set during the Iraq War in 2003, this British crime thriller follows a former policeman who, while searching for his missing daughter, is captured and tortured by US troops. But then he’s recruited by a former British policeman to become a police officer in the Green Zone. Told from the perspective of Iraqis, this riveting six-parter that plays out almost like a western is an impressive gem.

Hulu

George Clooney stars in this adaptation of Joseph Heller’s satirical war novel, keeping the darkly comedic tone. Set during World War II, Catch-22 sees an unhappy US Army Air Forces bombardier forced to fly more and more missions, dropping bombs on strangers who want to kill him. While he does his best to sabotage his situation, he’s trapped in the job by an infuriating bureaucratic rule. Both hilarious and horrifying, Catch-22 soars.

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید