WandaVision قسمت 1 و قسمت 2 تخم مرغ عید پاک و منابع مارول

0

Wanda و Vision جادو می شوند در دیزنی پلاس.
مارول / دیزنی پلاس

او یک دختر جادویی در محلی از شهرهای کوچک است ، او بخشی از ماشین است و آنها عشقی مانند هرگز ندیده دارند. این مقدمه جذابیت برای WandaVision ، اما چه تخم های عید پاک و منابع Marvel را می توان در میان دو قسمت اول مشاهده کرد ، جریان آن از دیزنی پلاس ؟

قسمت 1 و قسمت 2 WandaVision اکنون با قسمتهای جدید نمایش 9 قسمته دیزنی پلاس هر روز جمعه را دنبال کنید ، شروع با epi sode 3 در 22 ژانویه. ما هر قسمت را که فرا می رسد دوباره مرور می کنیم و لایه های تعلیق نحوه Wanda Maximoff را از بین می بریم ( الیزابت اولسن ) و زیبایی رباتیک وی ویژن ( پل بتانی ) وارد این کمیته حومه سورئال شد …

در اینجا تخم مرغ های عید پاک است که تاکنون مشاهده کرده ایم و با دیدن آنها تعداد بیشتری اضافه خواهیم کرد. اما هشدار داده شود: اسپویلرهای هر دو قسمت زیر!


استودیوی مارول

شماره درب h2>

در خیابان عالی حومه شهر خود ، واندا و ویژن با شماره 2800 زندگی می کنند. در یک مجموعه طنز تحسین برانگیز 2015 توسط تام کینگ و گابریل هرناندز والتا ، Vision در یک خیابان حومه ای ساکن شد ، اما گرچه این کمیک بسیار توصیه شده بسیار متفاوت بود ، جالب است بدانید که ویز در شماره 616 زندگی می کرد. این اشاره به Earth-616 بود ، نسخه واقعیتی که در آن بیشترین Marvel

سایر ابعاد موازی – مانند جهان های مختلفی که در مرد عنکبوتی: در آیه عنکبوت – شماره های خاص خود را دارد. بنابراین اهمیت 2800 مشخص نیست ، اما با توجه به گزارش WandaVision به فیلم آینده Doctor Strange in the Multiverse of Madness این می تواند نوعی معنی چند بعدی داشته باشد.

تبلیغات

خلاصه فیلم های ویدئویی ویژن مربوط به دهه 50 و 60s مانند Bewitched و I Love Lucy شامل یک آهنگ خنده ، مجموعه های سبک و موقعیت های مضحک است. همچنین به تبلیغات جعلی وسط هر قسط نیز تعمیم می یابد. قسمت 1 سعی می کند توستر جدیدی از Stark Industries – سافت بال تخم مرغ عید پاک را به ما بفروشد ، زیرا بیشتر بینندگان مرجعی را به شرکتی که توسط تونی استارک اداره می شود (با نام مستعار مرد آهنی ) و پدرش ، هوارد استارک ، قبل از او.

با این حال ، به نظر می رسد بی ضرر Toast Mate 2000 هنگامی که بوق می زند بلافاصله قبل از بیرون آمدن نان ، صدای وحشتناکی می گیرد – کمی شبیه یک بمب گذاری ما از انتقام جویان: سن از اولترون که والدین واندا توسط یک وسیله انفجاری کشته شدند و او و برادر دوقلویش ، پیترو ، در زیر آوار گرفتار شدند. به مدت دو روز ماکسیموف ها به پوسته ای که صنعت انفجار نکرده استارک منفجر شده نگاه می کنند و انتظار دارند قبل از نجات آنها منفجر شود. بنابراین بوق زدن Stark tech به خوبی با واندا مطابقت ندارد.

من واندا را دوست دارم.
مارول / دیزنی پلاس

وقفه تجاری در قسمت 2 روند تاریک تری به خود می گیرد. این آگهی دوم ساعتی را با مارک های Strucker و Hydra نشان می دهد. البته هیدرا ، یک سازمان تروریستی شوم است که دنیای مارول را تهدید می کند ، و بارون ولفگانگ فون استراکر دانشمند شروری است که قدرت واندا را توسعه داده و او را در برابر انتقام جویان در عصر الترون قرار داده است.

عنوان تبلیغات “او “من برای شما وقت می گذارم” به معنای نقش مداوم استراکر با وجود درگذشت او از دست اولترون است و اگر او دوباره مانند آرنیم زولا ، دانشمند هیدرا ، دوباره در صفحه تلویزیون دیده شود ، می تواند به مضامین تلویزیونی این سریال پیوند بخورد. / tags / captain-america / “data-annotation =” true “data-component =” linkTracker “data-link-tracker-options =” ​​{“action”: “inline-annotation | Captain America | CNET_TAG | 150″} ” section = “annotation”> کاپیتان آمریکا

: The Winter Soldier .

اگر اینها به ریشه های واندا اشاره دارند ، ممکن است تبلیغات بیانگر خاطرات واندا باشند ، حتی اگر آگهی توستر هشدار می دهد ، “فراموش نکنید گذشته ، این آینده شماست. ” در این صورت ، ممکن است معنایی باشد که همان زن و مرد در هر دو تبلیغ نشان دهند. آیا آنها می توانند والدین واندا باشند؟

تابلوهای سوپرمارکت h2>

صحبت از تبلیغات است ، به دنبال تابلوهای سوپرمارکت در تیتراژ انیمیشن قسمت 2 باشید. فروشگاه فروشگاه Bova Milk را تبلیغ می کند ، اشاره ای به گاو فوق تکامل یافته که از بدو تولد واندا به عنوان ماما خدمت کرده است (کمیک!). در نشانه دیگری از خاله A’s Kitty Litter نام برده شده است که مطمئناً اشاره به یکی دیگر از اعضای گروه طنز ، جادوگر باستانی آگاتا هارکنس و آشنای گربه سان وی به نام آبنوس است. که ممکن است باعث تعجب شما در مورد همسایه افسانه کاترین هان شود که اتفاقاً Agnes نامیده می شود …

آهنگ ها h2>

با خواندن آهنگ جذاب 1958 راک اند رول Yakety Yak ، Vision هم نقش والد و هم کودک را بازی می کند ، دادن و دریافت دستور در یک جهان حومه حصار کشیده یا زندانی. (“دیگر حرف نزن.”) جالب است که این دیدگاه از زندگی نوجوانان حومه به نوبه خود ساختاری است: یاکتی یاک توسط ترانه سرایان یهودی جری لیبر و مایک استولر برای بازیگران سیاه پوست The Coasters به ​​عنوان تمسخر نوشته ، تولید و تنظیم شده است. از جامعه طبقه متوسط ​​سفیدپوست. در کمدی 1988 href=”https://www.metacritic.com/movie/twins” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank” data-component=”externalLink “> Twins ، آرنولد شوارتزنگر با حضور خارجی ساده لوحی وارد می شود آمریکا و آواز را می خواند. واندا دوقلو داشت ، برادرش پیترو (معروف به کوئیک سیلور) که در MCU توسط خالق ویژن در انتقام جویان کشته شد : عصر اولترون. او همچنین در دهه 1980 در طنزها به طور جادویی دو قلو به دنیا آورد.

حدس بزنید چه کسی برای شام می آید …


مارول / دیزنی پلاس

و اهمیت قدیمی مک دونالد؟ Vision با moos moos و baa baas خود دوباره نقش شخصیت هایی را بازی می کند که برخلاف میلشان محصور شده اند. یا فقط خنده دار است.

در قسمت 2 ترانه ای که در یک لحظه حساس می شنویم آهنگ محبوب من ، Rhonda توسط Beach Boys است. همراه با مدل مو و تغییر لباس ، این یکی از نشانه های ظریف نمایش از 1950 در قسمت 1 به یک کلوچه از دهه 60 در قسمت 2 است. و البته ، Rhonda به راحتی برای واندا شنیده نمی شود. اما چرا کسی می پرسد ، “چه کسی با تو این کار را می کند ، واندا؟”

اوه ، و آیا خط “او را از قلب من بیرون کن” با حضور هارتز در قسمت 1 گره می خورد؟

قرمز بزرگ h2>

مارک آدامس هایی که آثار Vision را لثه می کنند Big Red است که هنگام فیلمبرداری در آتلانتا در سال 2019 نیز عنوان اصلی این نمایش بود. خواه فقط این باشد نام رمز مسخره یا موارد مهمتر چیزی است که می توانید آن را بجوید.

صحبت از نمایش جادویی مختل شده توسط صمغ ویژن ، این زوج نام “زرق و برق و توهم” را اتخاذ می کنند. در کمیک ها ، ویژن و اسکارلت ویچ با یک عمل جادویی متاهل به نام Glamour and Illusion دوست بودند که به طور مخفیانه از ابرقدرت ها برای شگردهای خود استفاده می کردند.

شراب h2>

وقتی واندا با جادو صرفه جویی می کند شام ، شرابی که می ریزد قطره خوبی از Maison du Mépris است. این به معنای خانه تحقیر یا تحقیر است ، اما مهمتر از همه به محوری House of M که در آن یک واندا آسیب دیده کل واقعیت را به دنیای جدیدی تحت سلطه خانواده اش تغییر شکل داد.

wandavision-screenshot-wine.png

House of M wine.


عجب

The Grim Reaper

چشمک بزنید و ممکن است لحظه ای که Vision مراحل را از کف طی می کند در تیتراژ ابتدایی قسمت 2. از بین لوله ها و تار عنکبوت چند استخوان و یک شکل تیره هستند که به طرز مشکوکی شبیه کلاه ایمنی استفاده شده توسط شرور Marvel Grim Reaper است. در کمیک ها ، او برادر Wonder Man است که از امواج مغزی وی در خلق ویژن استفاده شد. در سری 2015 که ویژن در یک حومه شهری زندگی می کند ، گریم ریپر در خانه خود ظاهر شد و انتهای چسبنده ای پیدا کرد.

wandavision-screenshot-grim-reaper.png

این شکل چهار شاخه در وسط ممکن است اشاره ای به یک شرور کمیک باشد.
عجب

زنبوردار h2>

در اوج قسمت 2 ، واندا و ویژن با یک پوشش سوراخ سوراخ دار که به عقب کشیده شده و یک زنبوردار سایه دار از آن بالا می رود ، وحشت زده می شوند. طرفداران کمیک ممکن است شباهتی به لباسهای کلاه ایمنی داشته باشند که لباس زیر دستان مکانیک شیطان Advanced Idea (AIM) ، کابلی از دانشمندان سرکش و شاخه های Hydra را می پوشند. AIM در صفحه اصلی ، تهدید اصلی در Iron Man 3 بود. یا شاید آنقدرها هم واقعی نباشد – زنبوردار می تواند اشاره دیگری به محصور شدن و مشاهده در یک فضای ساخته شده باشد.

شمشیر h2>

هر اتفاقی که برای واندا و چشم انداز می افتد ، افرادی که مشاهده می کنند از یک آرم استفاده می کنند که شمشیری را به شکل دایره نشان می دهد. سازمانی به نام SWORD در کمیک ها وجود دارد که با مراقبت از تهدیدات فرازمینی فعالیت های Earthbound SHIELD را تکمیل می کند. با توجه به حضور جرالدین ، ​​گزارش شده است که یک نسخه بزرگسال از مونیکا رمبو جوان است که در کاپیتان مارول ، WandaVision می تواند نوعی فرازمینی باشد. یا همانطور که ویژن می گوید: “همسرم و بشقاب پرنده های او!” دست انداز h2>

در پایان قسمت 2 ، واندا ناگهان و به طور محسوسی باردار است. این یک خط داستانی را در Vision and the Scarlet Witch ، برنامه های کمیک دهه 80 که در آن او جادویی دوقلو به دنیا آورد. متأسفانه مشخص شد که این بچه ها قطعاتی از دیو مفیستو (کمیک!) هستند. واندا که از از دست دادن فرزندانش دلگیر بود ، بعداً واقعیت را در داستان داستان کمیک House of M 2005 بازسازی کرد.

MCU تاکنون چیزهای فراطبیعی زیادی ندیده است. ثور یک بیگانه است تا یک خدا ، در حالی که واندا یک جهش فوق العاده قدرتمند است ، نه از نظر فنی جادوگر. اما ممکن است مفیستو در عجیب و غریب واندا و ویز نقش داشته باشد. زنبور عسل ملکه محله Dottie اما کالفیلد ، که قبلاً در Buffy the Vampire Slayer نقش یک شیطان را بازی می کرد. و اگنس و شوهر غیبی اش چطور؟ شیطان در جزئیات است ، اما این تنها مکان او نیست …

منبع: cnet

نظر دهید

      پاسخ دهید